Specjalista ds. Kadr i płac (Kraków)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
MK JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

      Agencja Pracy MK Job poszukuje do swojego zespołu doświadczoną osobę na stanowisko: Specjalista ds.kadr i płac.

     Jesteśmy międzynarodową Agencją, która od lat zajmuje się skutecznym łączeniem pracowników z pracodawcami. Zadowolenie Naszych Klientów oraz pracowników, którzy poprzez naszą agencję zdobywają pracę jest dla nas sygnałem, że wykonujemy swoją pracę - wzorowo! Jeżeli chcesz pracować z profesjonalistami, a przy tym rozwijać się i dzielić wiedzą oraz doświadczeniem - zapraszamy Cię do zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników i zleceniobiorców
  • Naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Naliczanie świadczeń pracowniczych (zasiłków, urlopów, ppk i innych)
  • Naliczanie, sporządzanie i wysyłanie raportów do ZUS, US, GUS oraz PFRON

Wymagania stanowiska

  • Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw pracowniczych: - rozliczanie czasu pracy, - naliczanie wynagrodzeń, - naliczanie świadczeń chorobowych, - obliczanie zobowiązań wobec ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych, - prowadzenie akt osobowych,
  • Znajomość systemu Comarch ERP Optima
  • Obsługa programu Płatnik
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584