SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC (K/M)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
16. 8. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC (K/M)

Obowiązki

  • Sporządzanie dokumentów w zakresie nawiązywania, zmiany i rozwiązywania stosunku pracy i umów cywilnoprawnych
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, zaświadczenia etc.)
  • Przygotowywanie i naliczanie listy płac, obsługa programu kadrowo-płacowego Microsoft Dynamics NAV
  • Koordynowanie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, GUS i współpraca z Urzędem Pracy
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby firmy
  • Monitorowanie zmian w aktach prawnych

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia w realizacji zadań z powyższego obszaru na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość przepisów kodeksu pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym i zatrudnianiu obcokrajowców,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Proaktywna postawa i chęć do poszerzania wiedzy w zakresie zmieniających się przepisów kadrowo-płacowych
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. kadr i płac Zielona Góra
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zielona Góra
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Zielona Góra
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544