Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Kobylin
Kobylin, Kobylin, Wielkopolskie, Polska
iView Recruitment
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Rekrutujemy dla: Naszego klienta z branży produkcyjnej.
Twój zakres obowiązków:
- Przygotowywanie oraz koordynowanie listy płac
- Zarządzanie czasem pracy, urlopów i zwolnień lekarskich pracowników
- Prowadzenie akt osobowych pracowników, zgłaszanie, wyrejestrowanie
oraz aktualizacja danych
- Sporządzanie deklaracji miesięcznych oraz rocznych (ZUS, PFRON, GUS, podatek)
- Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne
- Merytoryczne wsparcie pracowników w dziedzinie kadr i płac
Wymagania pracodawcy:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe
- Znajomość programów MS Office
- Doświadczenie w pracy z programem Płatnik
- Bieżąca wiedza na temat prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych
Pracodawca oferuje:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w stabilnej i renomowanej firmie
- Atrakcyjny system premiowy
- Zniżki na asortyment firmowy
Benefity:
- Dofinansowanie do karty MultiSport
- Ubezpieczenie na życie
- Dofinansowanie do szkoleń i kursów
- Bony na święta
- Spotkanie integracyjne

  • Praca Kobylin
  • Kobylin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544