Specjalista ds. kadr i płac
  • Miszewko
pomorskie, Miszewko, pomorskie, Polska
FRIZO Chłodnictwo, Wentylacja Przemysłowa, NH3, CO2, ESG
11. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa
  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy i umowami cywilno-prawnymi
  • Kontrola ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich
  • Rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, sporządzanie list płac,
  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • Obsługa PFRON
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, dokumentów rozliczeniowych ZUS oraz dekretów księgowych
  • Sporządzanie zestawień i raportów kadrowo-płacowych na potrzeby Spółki
  • Kontakt z pracownikami/kierownikami/dyrektorami innych działów oraz wyjaśnianie kwestii kadrowo-płacowych
  • Sporządzanie wymaganych dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników
  • Zamieszczenie ogłoszeń o pracę, koordynowanie procesu rekrutacji
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego
  • Przygotowywanie procedur, regulaminów zgodnie ze zmieniającym się prawem wg Kodeksu Pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finanse / kadry / księgowość
  • Znajomość aktualnych zagadnień kadrowo-płacowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość programu Płatnik, platformy PUE ZUS
  • Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, ukierunkowanej na rozwój
  • Samodzielność i odpowiedzialność w codziennej pracy
  • Możliwość doskonalenia swoich kompetencji
  • Dofinansowanie kart MULTISPORT oraz pakietów medycznych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę od zaraz

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584