Specjalista ds. kadr i płac
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, Małopolskie, Polska
MK JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Agencja Pracy MK Job poszukuje do swojego zespołu doświadczoną osobę na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac
Jesteśmy międzynarodową Agencją, która od lat zajmuje się skutecznym łączeniem pracowników z pracodawcami. Zadowolenie Naszych Klientów oraz pracowników, którzy poprzez naszą agencję zdobywają pracę jest dla nas sygnałem, że wykonujemy swoją pracę - wzorowo!
Jeżeli chcesz pracować z profesjonalistami, a przy tym rozwijać się i dzielić wiedzą oraz doświadczeniem - zapraszamy Cię do zespołu!
Zakres obowiązków:
● Prowadzenie akt osobowych pracowników i zleceniobiorców
● Naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
● Naliczanie świadczeń pracowniczych (zasiłków, urlopów, ppk i innych)
● Naliczanie, sporządzanie i wysyłanie raportów do ZUS, US, GUS oraz PFRON
Wymagania stanowiska
● Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw pracowniczych:
- rozliczanie czasu pracy,
- naliczanie wynagrodzeń,
- naliczanie świadczeń chorobowych,
- obliczanie zobowiązań wobec ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych,
- prowadzenie akt osobowych,
● Znajomość systemu Comarch ERP Optima
● Obsługa programu Płatnik
● Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń
Mile widziane:
● Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy
● Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę
● Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie ● Pracę hybrydowa
● Dostęp do szkoleń oraz kursów
● Prywatną opiekę medyczną
● Niekorporacyjną atmosferę w zgranym, doświadczonym zespole

  • Praca Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567