Specjalista ds. kadr i płac
  • Jagiełła
podkarpackie, Jagiełła, podkarpackie, Polska
RSTECHNOLOGY Adam Rachfał
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy zgodnie z wymogami kodeksowymi, urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji,
  • ustalenie uprawnień do świadczeń pracowniczych,
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac,
  • sporządzanie rozliczeń, zestawień i sprawozdań do ZUS, US, GUS, PEFRON,
  • obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu: kadrowo-płacowego, podatkowego, ubezpieczeń społecznych, naliczania płac, deklaracji PIT, ZUS , PEFRON,
  • znajomość programu Płatnik,
  • znajomość aplikacji Optima mile widziana,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • możliwość szkoleń i wdrożenie na stanowisku pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687