Specjalista ds. kadr i płac
  • Golina
Golina, Golina, Greater Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS
20. 9. 2024

ROMGOS Grupa to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii. Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Golina k. Jarocina

Twoje obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników spółki;
  • Zapewnienie zgodności procesów z przepisami prawa pracy;
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników;
  • Przygotowywanie raportów i analiz z obszaru kadrowo- płacowego;
  • Nadzór nad ważnością orzeczeń lekarskich i uprawnień;
  • współpraca z zespołem oraz pozostałymi działami firmy.

✍ Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość obsługi MS Office – szczególnie Excel;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku w obszarze kadr i płac;
  • Praktyczna znajomość przepisów: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Praktyczna znajomość zagadnień dot. rozliczania czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Skrupulatność i terminowość;
  • Umiejętność współpracy z zespołem.

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole;
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet multisport.

  • Praca Golina
  • Golina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045