Specjalista ds. kadr i płac
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
mdm NT Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy i wsparcie managerów w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy
  • naliczanie wynagrodzeń, świadczeń chorobowych oraz kontrola prawidłowości obliczeń przez system kadrowo-płacowy
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem, zmianą warunków i rozwiązaniem umów
  • sporządzanie deklaracji, sprawozdań i raportów
  • prowadzenie korespondencji z urzędami i instytucjami w sprawach pracowniczych
  • wsparcie pracowników w zakresie kadr i płac, zgłaszanie nieprawidłowości
  • monitorowanie i adaptowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 5 lat
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość obsługi systemu kadrowo-płacowego (mile widziana Enova)
  • zaawansowana znajomość Microsoft Excel
  • skrupulatność, dobra organizacja pracy
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego, życzliwość
  • asertywność, inicjatywa

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji (podstawa + premia)
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • prywatna opieka medyczna Luxmed
  • karta sportowa Medicover Sport
  • dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • ubezpieczenie grupowe Warta
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • możliwość rozwoju – rekrutacje wewnętrzne w ramach organizacji

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851