Specjalista ds. kadr i płac
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Klient Rocketjobs.pl
11. 9. 2024

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy
  • Naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne)
  • Sporządzanie listy płac
  • Sporządzanie deklaracji i formularzy rozliczeniowych do ZUS i US
  • Aktualizacja danych pracowników w systemie Enova

Nasze wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość systemu Enova
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy, odpowiedzialność, umiejętność współpracy z zespołem

To oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat (po 6 miesiącach na czas nieokreślony)
  • Pracę w dużej firmie o ugruntowane pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Godziny pracy od 8 do 16
  • Po okresie wdrożenia pracę w systemie częściowo zdalnym (2 dni w tygodniu pracy w biurze)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Numer kontaktowy:

Łódź 790237338

Jelcz-Laskowice 574398078

Szczecin 574398069

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567