Specjalista ds. kadr i płac
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Caver Biuro Rachunkowe
14. 7. 2024

Jeśli szukasz miejsca pracy, które pozwoli Ci rozwijać Twoje kompetencje,
Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!
Do naszego biura rachunkowego w Bielsku-Białej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Stare Bielsko)
Twój zakres obowiązków
• przygotowywanie dokumentacji kadrowej związanej ze stosunkiem pracy oraz umowami cywilno-prawnymi, regulaminów wewnętrznych,
• weryfikacja ewidencji czasu pracy pracowników oraz ustalanie okresów/podstaw zasiłków chorobowych,
• samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac dotyczących wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych,
• przygotowywanie miesięcznych i rocznych deklaracji ZUS, PIT, US, GUS
• obsługę PPK,
• wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym oraz sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych,
• przygotowywanie raportów zbiorczych na potrzeby księgowości
• bieżąca obsługa pracowników.
Nasze wymagania
• min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac w firmie zatrudniającej 50 pracowników lub praca w biurze rachunkowym na podobnym stanowisku,
• znajomość programu kadrowo- płacowego Insert Gratyfikant GT i NEXO, Płatnik
• bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, podatków i ubezpieczeń społecznych,
• praktyczna wiedza z zakresu ewidencji zwolnień lekarskich,
• sumienność i dokładność, dobra organizacja pracy,
• umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy Ci:
• współpracę na dogodnych warunkach czasowych, elastycznie godziny pracy lub współpraca na B2B
• nietuzinkową atmosferę pracy z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
• wsparcie przełożonego i całego zespołu,
Wszystkie osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: @
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119