Specjalista Ds. Kadr I Płac
  • Daleszyce
Daleszyce, Daleszyce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
Renewal Art Sp. z o.o
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Naliczanie wynagrodzeń z tytułów umów o pracę i umów cywilnoprawnych, świadczeń pracowniczych, świadectw pracy, składek ZUS - Rozliczanie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich - Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP - Sporządzanie, prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy - Bieżące analizowanie zmian przepisów prawa w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych WYMAGANIA: - Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych, a także społecznych oraz gotowość do ciągłego uczenia się oraz rozwoju - Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej pracowników - Dobra organizacja pracy, dokładność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków - Bardzo dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole - Umiejętność naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych, zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich i rodzicielskich zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy OFERUJEMY: - Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę - Odpowiedzialne stanowisko w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie79 - Przyjazną atmosferę w pracy w nowoczesnej infrastrukturze

  • Praca Daleszyce
  • Daleszyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836