Specjalista ds. kadr i płac
  • Daleszyce
Daleszyce, Daleszyce, Świętokrzyskie, Polska
Renewal Art Sp. z o.o
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Naliczanie wynagrodzeń z tytułów umów o pracę i umów cywilnoprawnych, świadczeń pracowniczych, świadectw pracy, składek ZUS

- Rozliczanie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich

- Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

- Sporządzanie, prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy

- Bieżące analizowanie zmian przepisów prawa w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych

WYMAGANIA:

- Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych, a także społecznych oraz gotowość do ciągłego uczenia się oraz rozwoju

- Minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej pracowników

- Dobra organizacja pracy, dokładność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Bardzo dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych, zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich i rodzicielskich zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę

- Odpowiedzialne stanowisko w innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmie79

- Przyjazną atmosferę w pracy w nowoczesnej infrastrukturze

  • Praca Daleszyce
  • Daleszyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536