Specjalista ds. kadr i płac
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
JOB4YOU
13. 3. 2024

Poszukujemy doświadczonego specjalisty do spraw Kadr i Płac z wiedzą i umiejętnościami w obszarze rozliczeń pracowników tymczasowych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę procesów związanych z kadrą i płacami w naszej agencji pracy.
Obowiązki:
- Prowadzenie kompleksowej obsługi procesów kadrowo-płacowych pracowników tymczasowych.
- Zarządzanie dokumentacją personalną pracowników
- Opracowywanie umów o pracę, aneksów i innych dokumentów z zakresu prawa pracy.
- Rozliczanie czasu pracy, nadgodzin oraz innych dodatków zgodnie z obowiązującymi przepisami.
- Monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczących pracy i ubezpieczeń społecznych.
Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata.
- Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (PPK, PFRON)
- Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych: Optima, Płatnik.
- Skrupulatność, rzetelność oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
- Znajomość procesów związanych z rozliczeniem pracowników tymczasowych.
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej agencji pracy.
- Możliwość udziału w szkoleniach branżowych i podnoszenia kwalifikacji.
- Pracę w profesjonalnym zespole, w atmosferze współpracy i wsparcia.
Benefity:
prywatna opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie do szkoleń.
Jak Aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: hr(małpa)job4you.tychy.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)".
Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Tychy
  • Specjalista ds. kadr i płac Tychy
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Tychy
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Tychy
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Tychy
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Tychy
  • Specjalista ds. Zakupów Tychy
  • Specjalista ds. marketingu Tychy
  • Specjalista ds. ofertowania Tychy
  • Specjalista ds. Zarządzania Tychy
  • Specjalista ds. Eksportu Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179