Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Proxim Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Dołącz do Zespołu Proxim jako Specjalista ds. Kadr i Płac.Jesteśmy wiodącym producentem tkanin technicznych, a Ty możesz być kluczowym elementem naszej ekipy!

Obowiązki

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników oraz ubezpieczenia grupowego,
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Kontrolowanie terminowości szkoleń BHP i badań lekarskich,
  • Realizacja procesu naliczania i wypłat wynagrodzeń; rozliczanie czasu pracy,
  • Wyrabianie dokumentów i pozwoleń dotyczących zatrudniania cudzoziemców,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS,
  • Współpraca z instytucjami zewn. ZUS, US, GUS, PFRON, UW i inne.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac lub podobnym
  • Znajomość języka angielskiego
  • Elastyczność w pracy administracyjnej
  • Znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • Mile widziana znajomość systemu ERP Optima i innych narzędzi np. Płatnik
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV. Dołącz do nas i bądź częścią naszego sukcesu w Proxim!
  • Proxim - Gdzie Pasja Spotyka się z Profesjonalizmem!

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584