Specjalista ds. kadr i płac
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Biuro Rachunkowe MM Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie akt osobowych
  • Weryfikacja dokumentów pod względem kadrowo-płacowym
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego
  • Sporządzanie rozliczeń z ZUS, US, PFRON, GUS
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Współpraca z głównym kadrową
  • Kontakt z Organami Administracyjnymi (Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, itp.)

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Biegła obsługa komputera,
  • Umiejętność poruszania się w środowisku MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz z klientami
  • Sumienność, dokładność, skrupulatność
  • Chęć do nauki i rozwijania się w obszarze kadrowym

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
  • Szkolenia
  • Pakiet opieki medycznej LUX MED
  • Wynagrodzenie rosnące wraz z poszerzaniem kompetencji oraz zakresu wiedzy

  • Praca Piaseczno
  • Specjalista ds. kadr i płac Piaseczno
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Piaseczno
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Piaseczno
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Piaseczno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Piaseczno
  • Specjalista ds. Sprzedaży Piaseczno
  • Specjalista ds. Zakupów Piaseczno
  • Specjalista ds. marketingu Piaseczno
  • Specjalista ds. ofertowania Piaseczno
  • Specjalista ds. Zarządzania Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584