Specjalista ds. kadr i płac
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Projektanci Kariery
30. 8. 2024

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie outsourcingu pracowniczego, międzynarodowej rekrutacji oraz wsparcia HR przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy agencją zatrudnienia wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obowiązki

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników, w tym pracowników różnych narodowości
  • Kompleksowe naliczanie wynagrodzeń
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków
  • Przygotowywanie deklaracji i dokumentacji na rzecz ZUS, US, GUS, PFRON
  • Sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Jeśli pracowałeś/aś w biurze rachunkowym będzie to dla nas dodatkowym atutem
  • Znasz program Comarch OPTIMA- warunek konieczny
  • Masz praktyczną znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, PDOF, ubezpieczeń społecznych, oraz przepisów związanych z oddelegowaniem do pracy za granicą
  • Wykazujesz się znajomością MS Office
  • Masz kierunkowe wykształcenie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • I cechuje Cię odpowiedzialność a przy tym rzetelność

Oferujemy

  • Oferujemy umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie/Bonusy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Jasną ścieżkę kariery oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Wsparcie merytoryczne w wykonywaniu obowiązków
  • Kursy podnoszące kwalifikacje
  • Ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do karty Multisport
  • A przy okazji będziesz się świetnie bawić podczas spotkań integracyjnych

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544