Specjalista ds. kadr i płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Zinel Facility Management Sp. z.o o.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców,
  • Przygotowywanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS, US, PFRON, PPK,
  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej (stosunek pracy oraz umowy cywilnoprawne),
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Dokonywanie zgłoszeń i wyrejestrowań w ZUS,
  • Zarządzanie programem PPK,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i rozliczanie nieobecności,
  • Kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • Obsługa zajęć komorniczych,
  • Zarządzanie benefitami pracowniczymi,
  • Wsparcie w rekrutacji pracowników,
  • Sporządzanie pism i zestawień na potrzeby pracowników oraz firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej poprzez umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu,
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań,
  • Samodzielność, zaangażowanie i pro-aktywność.
  • Znajomość programu Enova i Płatnik.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w stabilnej i stale rozwijającej się firmie,
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji zawodowych,
  • Rynkowe warunki płacowe w zależności od umiejętności i kwalifikacji,
  • Dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584