Specjalista ds. kadr i płac
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM sp.k.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z przepisami prawa pracy
  • Znajomość prowadzenia ewidencji czasu pracy i rozliczania urlopów
  • Naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę i umowy cywilnoprawne)
  • Przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia nowych pracowników
  • Sprawozdania do GUS
  • Współpraca ze służbą bhp w firmie
  • Praca w siedzibie firmy: Stare Bielice k/Koszalina

Nasze wymagania

  • Znajomość programu płatnik
  • Wykształcenie min. średnie
  • Praktyczna znajomość zagadnień kadrowo-płacowych w połączeniu z ZUS i US
  • Dobra organizacja czasu pracy i komunikatywność
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość programu symfonia

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie z długoletnią tradycją na rynku
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. kadr i płac Koszalin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Koszalin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Koszalin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Koszalin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Koszalin
  • Specjalista ds. reklamy Koszalin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Koszalin
  • Specjalista ds. PR Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648