Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, opolskie, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Obowiązki

  • Obsługa płacowo-kadrowa pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń
  • Obliczanie zasiłków chorobowych
  • Sporządzanie deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, GUS, PFRON, US
  • Obsługa zajęć komorniczych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na w/w stanowisku (min. 2 lata)
  • Znajomość programu Płatnik, Enova oraz pakiet MS Office
  • Znajomość przepisów z zakresu naliczania wynagrodzeń, prawa pracy, ubezpieczeń, podatków dochodowych

Oferujemy

  • Praca bezpośrednio w Firmie (nie przez Agencje)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość podania oczekiwań finansowych)
  • Pewne i długotrwałe zatrudnienie, zapewniające stabilność finansową
  • Różnorodność zadań i projekty, które dają szansę na wykorzystanie różnych umiejętności
  • Świadomość, że praca ma realny wpływ na funkcjonowanie firmy i rynku

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544