Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Choszczno
Choszczno, Choszczno, zachodniopomorskie, Polska
2x3 S.A.
11. 10. 2024

2×3 S.A. to firma, która od 28 lat z wielką pasją, profesjonalizmem i ambicją realizuje swoje projekty. Lider w swojej branży w Środkowej Europie i umacniający swoją pozycję na rynku Europy Zachodniej. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej.Aktualnie poszukuje do swojego zespołu osoby ambitnej, z doświadczeniem w kadrach i płacach. Jeżeli spełniasz poniższe wymagania, a my spełnimy Twoje oczekiwania, dołącz do naszego zespołu i realizuj z nami ciekawe projekty!

Obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Sporządzanie umów o pracę i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy ,
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT,PFRON,
  • Kontrola i rozliczanie czasu pracy,
  • Bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,PFRON,GUS),
  • Przygotowywanie zaświadczeń płacowo-kadrowych,
  • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących danych kadrowo – płacowych,

Oczekujemy:

  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej,
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Praktyczna znajomość programów Płatnik, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Comarch Optima,
  • Proaktywne podejście do powierzanych zadań,
  • Sumienność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat oraz pakiet świadczeń,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie,
  • rozwój kompetencji,
  • pracę w organizacji przyjaznej i z wartościami,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego na życie,
  • benefity płacowe: premie oraz dodatki świąteczne,

  • Praca Choszczno
  • Choszczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690