Specjalista ds. kadr i płac
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
MK JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Dołącz do dynamicznego środowiska MK Job jako Specjalista ds. kadr i płac i rozwijaj się w profesjonalnym zespole!Jeżeli tak jak My - jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, chcesz stale poszerzać wiedzę oraz dzielić się doświadczeniem zapraszamy Cię do naszego zespołu! Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie, pracę w międzynarodowej firmie pełnej ciekawych wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego. Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników i zleceniobiorców

  • Naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Naliczanie świadczeń pracowniczych (zasiłków, urlopów, ppk i innych)

  • Naliczanie, sporządzanie i wysyłanie raportów do ZUS, US, GUS oraz PFRON

Wymagania stanowiska

  • Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw pracowniczych: rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, naliczanie świadczeń chorobowych, obliczanie zobowiązań wobec ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych, prowadzenie akt osobowych

  • Znajomość systemu Comarch ERP Optima

  • Obsługa programu Płatnik

  • Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę

  • Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dostęp do szkoleń oraz kursów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Niekorporacyjną atmosferę w zgranym, doświadczonym zespole

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567