SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
  • Kielce
Kielce, Generała Józefa Hauke-Bosaka 9, 25-217 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "KARABELA-CK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
25. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg potrzeb

Inne wymagania
WYMAGANIA:Doświadczenie w pracy na stanowisku referenta lub specjalisty ds. kadr i płac, znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków. Umiejętność obsługi pakietu MS Office. Mile widziana umiejętność obsługi programu OPTIMA.Doskonała organizacja własnej pracy. Orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych z zatrudnieniem oraz zwolnieniem pracownika.Prowadzenie akt osobowych oraz ewidencji czasu pracy. Sporządzanie list płac.Sporządzanie deklaracji ZUS oraz PIT dla pracowników.Sporządzanie informacji statystycznych oraz deklaracji PFRON. Współpraca z urzędami administracji państwowej
Pracodawca oferuje; Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej status Zakładu Pracy Chronionej.Samodzielną pracę w zespole specjalistów.Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji. Systematyczne szkolenia. Pakiet benefitów: możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i prywatnej opieki medycznej.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. kadr i płac Kielce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Specjalista ds. turystyki Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687