Specjalista ds. kadr i płac
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Silcare Spółka z o.o.
6. 6. 2024

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy najnowszą technologią, doświadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy.

Obowiązki

Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej dla naszych pracowników, w tym sporządzanie umów o pracę,

umów cywilnoprawnych, wypowiedzeń oraz świadectw pracy

Naliczanie i sporządzanie list płac

Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych z ZUS

Nadzór nad terminowością umów oraz badań lekarskich

Zapewnienie zgodności procedur kadrowo-płacowych z obowiązującym prawem, w tym ścisła współpraca z systemami informatycznymi, takimi jak Symfonia, Comarch Optima oraz Płatnik

Wymagania

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowana praca w firmie produkcyjno - handlowej

Znajomość przepisów prawa pracy oraz aktualnych regulacji dotyczących systemów kadrowo-płacowych

Umiejętność obsługi systemów informatycznych, w tym MS Office oraz programów do obsługi kadry i płac, w szczególności znajomość programów Symfonia, Comarch Optima oraz Płatnik

Oferujemy

Nowoczesne miejsce pracy i narzędzia wspierające efektywność

Stabilne warunki zatrudnienia (Umowa o pracę)

Możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz rozwój zawodowy

Karty MultiSport i MultiLife

Darmowe porady prawne

Zniżki na zakup produktów firmowych

Dostęp do firmowej biblioteki

Pracę od poniedziałku do piątku (7:00 - 15:00)

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. kadr i płac Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851