Specjalista ds. kadr i płac
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
8. 10. 2024
5 000,00 - 7 000,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac do naszego zespołu! Jeśli masz minimum 3 lata doświadczenia, doskonale znasz programy Enova i Optima oraz zależy Ci na rozwoju zawodowym, to właśnie Ciebie szukamy!
Kraków
Pracę przy sporzadzaniu list płac
poprawnym naliczeniu wynagrodzen z umów cywilnoprawnych oraz umoów o pracę
sporządzanie delkaracji ZUS
Wymagania stanowiska
Wymagania: - Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. - Znajomość programów Enova i Optima. - Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub agencji pracy.
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. - Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. - Przyjazną atmosferę pracy. - Pakiet medyczny - Prace w Kameralnej cześci Krakowa

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190