Specjalista ds kadr i płac
  • Kraków
specjalista ds kadr i płac
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
BARWA SPÓŁKA Z O.O.
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w firmie (redagowanie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów).
  • Koordynacja procesu zatrudnienia pracownika w firmie.
  • Kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa w zakresie prowadzenia akt osobowych, zarzadzanie dokumentacją pracowniczą; wystawianie zaświadczeń oraz innych dokumentów dla pracowników dotyczących rozliczania wynagrodzenia.
  • Obsługa kadrowo - płacowa w zakresie obsługi zleceniobiorców (dokumenty, zgłaszanie do ubezpieczenia społecznego, rozliczania wynagrodzeń).
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowniczych w oparciu o przepisy prawa pracy.
  • Rozliczenia wynagrodzeń ZUS, PIT.
  • Obsługa systemu Płatnik w zakresie dokumentów zgłoszeniowych.
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników.
  • Zapewnienie poprawności przygotowywanych dokumentów zgodnie z prawem pracy jak i wewnętrznymi ustaleniami.
  • Obsługa danych pracowników w systemie kadrowo - płacowym.
  • Organizowanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników.
  • Współpraca w zakresie przygotowywania dokumentów do naliczenia wynagrodzeń, PFRON, PPK.
  • Współpraca z firmą zewnętrzną w tematach ochrony środowiska, BHP.
  • Przygotowywanie analiz, raportów i zestawień kadrowo-płacowych dla kadry zarządzającej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego, najchętniej kierunkowego (Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi).
  • Doświadczenia min. 2 lata pracy w Dziale Kadr i Płac. Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Znajomości obsługi pakietów MS OFFICE.
  • Znajomości przepisów prawa pracy oraz innych związanych z uprawnieniami pracowniczymi.
  • Umiejętności samodzielnego działania i analitycznego myślenia.
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.
  • Zniżki na produkty firmowe.
  • Wsparcie w rozwoju dla chcących poszerzać swoje umiejętności i praktyczną wiedzę.
  • Przyjazną atmosferę i zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, w dynamicznym kreatywnym zespole z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567