Specjalista ds. kadr i płac
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Isopol Sp. z o.o.
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników

  • Rozliczanie absencji pracowniczych

  • Wprowadzanie i uaktualnianie danych kadrowo-płacowych

  • Przygotowywanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS, PPK

  • Obsługa zajęć komorniczych, związanych z pracownikami

  • Przygotowanie raportów, statystyk i sprawozdań kadrowo-płacowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kadr i płac

  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy,

  • Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń (w tym pracowników delegowanych) oraz zagadnień związanych z ZUS

  • Znajomość zasad rozliczania PPK oraz PFRON

  • Wiedza z zakresu ochrony danych osobowych i informacji niejawnych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (B1/B2)

  • Znajomość obsługi programów kadrowo – płacowych (WAPRO)

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567