Specjalista ds. kadr i płac
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie sprawami pracowniczymi oraz koordynowanie obiegu dokumentów personalnych;
  • Sporządzanie, prowadzenie, aktualizowanie i archiwizowanie akt osobowych oraz wszelkiej dokumentacji pracowniczej;
  • Przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, rachunków do umów cywilno-prawnych, aneksów do umów, świadectw pracy;
  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników, członków rodzin, zleceniobiorców z ZUS;
  • Przeliczanie wymiarów urlopu wypoczynkowego, przygotowywanie zestawień dotyczących urlopów;
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla umów cywilno-prawnych i umów o pracę ;
  • Bieżąca kontrola nad badaniami profilaktycznymi i szkoleniami BHP pracowników;
  • Wprowadzanie danych do systemu Enova

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Wysokie umiejętności personalne i komunikacyjne
  • Sumienność, dokładność, umiejętność dobrej organizacji własnej pracy oraz zarządzania priorytetami
  • Umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków
  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność zachowywania poufnych informacji
  • Umiejętność obsługi narzędzi z pakietu MS Office (głównie Excel i Word)
  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova będzie dużym atutem

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Benefity pracownicze – MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie, opiekę zdrowotną
  • Możliwość rozwoju

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238