Specjalista ds. kadr i płac
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
International House Integra Bielsko
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy (prowadzenie akt osobowych, dokumentacji kadrowej, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy)
  • Naliczanie, weryfikacja i przygotowywanie list płac, zasiłków, podatku dochodowego
  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie korespondencji, zgłoszeń i deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz informacji PIT-4, PIT-11, deklaracji PFRON, GUS, PPK
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy
  • Nadzór nad terminowością szkoleń bhp, badań lekarskich i uprawnień
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników
  • Bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawa
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego

WYMAGANIA:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnej administracji kadrowo-płacowej
  • Znajomość systemu enowa 365,
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Umiejętność samodzielnego planowania oraz zarządzania czasem
  • Komunikatywność, sumiennośc i terminowośc
  • Odpowiedzialność za wykonaną pracę
  • Znajomość Pakietu Office (szczególnie Excel-a)

Mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

Dowolność przy wyborze formy zatrudnienia (UoP lub kontrakt B2B)

Elastyczne godziny pracy w wymiarze pół etatu

Atrakcyjne wynagrodzenie

Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544