Specjalista ds. kadr i płac
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
PENT. Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pełna obsługa kadrowo-płacowa, m.in. ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych,
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i wygłoszeniowych oraz miesięcznych deklaracji do ZUS,
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • sporządzanie PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11, PFRON,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów kadrowych,
  • legalizacja zatrudnienia cudzoziemców,
  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej,
  • sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne firmy oraz sprawozdań do GUS,
  • kontakt z Klientami.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • wiedza z zakresu aktualnych przepisów kadrowo-płacowych i systemie ubezpieczeń społecznych,
  • obsługa MS Office,
  • zaangażowanie, dokładność, skrupulatność i umiejętność organizacji pracy,
  • mile widziana znajomość programów: Optima, ZUS Płatnik.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Bielsku-Białej,

  • ubezpieczenie grupowe na życie,

  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą i rozwojową pracę w młodym, energicznym zespole.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392