Specjalista ds kadr i płac
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Zdalnie

Naszym klientem jest biuro rachunkowe obsługujące spółki z obszaru technologii, sprzedaży i marketingu.

Szukamy także samodzielnych księgowych i lidera zespołu księgowości.

Opis stanowiska:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników naszych klientów
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Kompletowanie dokumentów do wypłaty wynagrodzeń
  • Naliczanie wynagrodzeń wraz z należnościami do ZUS i US
  • Roczne rozliczenia podatków (PIT 11)
  • Ustalanie uprawnień urlopowych
  • Praca zdalna
  • Praca w godzinach 8:00 - 16:00

Oczekiwania:

  • Wysoka komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Umiejętność naliczana wynagrodzeń, zasiłków chorobowych
  • Znajomość Kodeksu Pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych.
  • Znajomość programu ENOVA i Płatnik (dodatkowo udostępniamy szkolenie z Enova)
  • Znajomość programu MS Excel
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym (wymagane)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 7000 - 9000 zł netto na b2b lub uz
  • Współpracujemy w ramach kontraktu B2B, przy którym oferujemy płatne dni wolne od świadczenia usługi
  • Laptop
  • Kwartalne Imprezy firmowe
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna (PZU zdrowie)
  • Szkolenia merytoryczne
  • Dostęp do platformy Mindgram ze zweryfikowanymi treściami/szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego i well-being

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567