Specjalista ds. kadr i płac
  • Opole Lubelskie
Opole Lubelskie, Opole Lubelskie, Lublin Voivodeship, Polska
Emotivo
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Puławy ul. 6 sierpnia

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • Samodzielne i kompleksowe naliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych w oparciu o umowę o pracę oraz umowy cywilnoprawne
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUS
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON , GUS, PIT-11, PIT-4R, PIT-8A
  • Rozliczanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych
  • Obsługa PPK
  • Obsługa obcokrajowców, legalizacja ich pobytu i zatrudnienia
  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowników, zwolnień lekarskich
  • Kontrola terminowości dokumentów kadrowo-płacowych, szkoleń BHP oraz badań lekarskich
  • Wdrażanie oraz zarządzanie benefitami
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, UP)
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego
  • Obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych

Nasze wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej pracowników w polskiej firmie
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość systemów kadrowo-placowych, pracujemy na Optima ERP
  • Znajomość obsługi programu Płatnik
  • Samodzielność, dokładność i terminowość.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Owoce
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne

  • Praca Opole Lubelskie
  • Opole Lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851