Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji naszego klienta, poszukujemy doświadczonej osoby do działu kadr i płac. Jeżeli lubisz wyzwania i chciałbyś/chciałabyś podzielić sie swoim doświdaczeniem prześlij do nas swoje zgłoszenie.

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów (okolice PKP Warszawa Służewiec)

Oczekujemy

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ,
  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
  • umiejętność samodzielnego naliczania wynagrodzeń,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • wielozadaniowość oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętne ustalanie priorytetów,
  • mile widziana znajomość Enova.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres ok. 1 roku, następnie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia,
  • parking dla pracowników,
  • możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i prywatna opieka medyczna,
  • opieka weterynaryjna dla Twojego pupila.

Zadania

  • koordynacja procesu kompletowania danych do kalkulacji wynagrodzeń pracowników i współpracowników,
  • koordynacja przepływu danych i dokumentów na potrzeby zatrudnienia i naliczania wynagrodzeń we współpracy z Managerami i osobami odpowiedzialnymi za obszar administracyjny oddziałów firmy,
  • przygotowywanie umów i aneksów do umów z pracownikami i współpracownikami na podstawie obowiązujących wzorów,
  • przygotowywanie listy i płac i naliczanie wynagrodzeń,
  • kontakt z Managerami placówek w sprawach kadrowo-płacowych, w tym odpowiadanie na zapytania oraz pomoc w rozwiązywaniu trudności w placówkach,
  • administrowanie benefitami pracowniczymi, w tym ich rozliczanie,
  • dbałość o terminowość badań lekarskich i BHP,
  • bieżąca pomoc pracownikom i współpracownikom,
  • wykonywanie innych zadań związanych z bieżącą pracą działu księgowo-finansowego.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080