Specjalista ds Kadr i Płac
  • Dulowa
małopolskie, Dulowa, Małopolskie, Polska
KOKO sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy,
  • Prowadzenie akt osobowych oraz pozostałej dokumentacji personalnej,
  • Kontrolowanie zmian zachodzących w przepisach,
  • Aktualizacja, opracowywanie oraz wdrażanie regulacji wewnętrznych na firmie,
  • Obsługa umów cudzoziemców – praktyczna znajomość procedury zatrudniania,
  • Tymczasowa współpraca z zewnętrzną firmą obsługującą kadry naszej firmy,
  • Przygotowywanie deklaracji i dokumentacji na rzecz ZUS, US, GUS, PFRON.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum przez dwa lata,
  • Znajomość prawa pracy, procesów kadrowo-płacowych, RODO,
  • Chęć i gotowość do ciągłego aktualizowania swojej wiedzy,
  • Znajomość programu Płatnik, pakietu Microsoft Office,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Gratyfikant,
  • Wysoka komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • Samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i zajmowanego stanowiska,
  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • ubezpieczenie grupowe.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509