Specjalista ds. Kadr i Płac (1)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy

Obowiązki

  • Prowadzenie pełnej administracji kadrowej
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń i obliczanie wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom
  • Sporządzanie list płac
  • Sporządzanie dokumentacji do US, ZUS, GUS
  • Bieżąca obsługa pracowników w tematach kadrowych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie tematów pracowniczych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu Płatnik

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Elastyczny czas pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851