Specjalista ds Kadr i Płac
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Poltys Sp. z o.o.
18. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Prowadzenie akt osobowych, sporządzanie umów, świadectw pracy i zaświadczeń o zatrudnieniu, weryfikacja danych osobowych;
  • Znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia i rozliczania umów cudzoziemców,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i absencji pracowników;
  • Przygotowywanie list płac oraz rozliczanie wynagrodzeń;
  • Rozliczanie benefitów, urlopów oraz zwolnień lekarskich;
  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowa zlecenia);
  • Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS, PPK,
  • Prowadzenie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych i rozliczeń ZUS,
  • Prowadzenie ewidencji obowiązkowych szkoleń BHP i ppoż. pracowników oraz badań lekarskich - kontrola ich aktualności;
  • Obsługa zgłoszeń do ZUS i innych instytucji;
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, Policja, Bank, Straż Graniczna  itp.);
  • Codzienny kontakt z współpracownikami z innych działów;
  • Archiwizacja dokumentów;
  • Prace administracyjne i biurowe mające na celu wsparcia kierownictwa firmy oraz aktualizowanie wiedzy w zakresie przepisów.

Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gruntowna wiedza w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków od osób fizycznych, PPK, PFRON, naliczania wynagrodzeń,
  • Gruntowna wiedza w zakresie zatrudniania oraz rozliczania wynagrodzeń cudzoziemców ,
  • Praktyczna wiedza związana z naliczaniem wynagrodzeń;
  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • Umiejętność pracy w zespole, w dynamicznym środowisku, z nastawieniem na realizację zadania w określonym terminie;
  • Otwartość na relacje z pracownikami (bieżący kontakt z pracownikami);
  • Gotowość do poszerzania i uzupełniania wiedzy w zakresie wykorzystywanym w rozliczeniach wynagrodzeń,
  • Znajomość MS Office (word, excel, outlook, sharepoint).
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,
  • stałą umowę o pracę lub B2B
  • miłą atmosferę w pracy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. kadr i płac Płock
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Płock
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Płock
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889