Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Lublin
Lublin, Lublin, Polska
Soulab Consulting Paweł Niedziółka
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Na tym stanowisku do Twoich zadań należeć będzie:

  • weryfikowanie działania systemu, w tym poprawności naliczeń płacowych,
  • bieżące wsparcie działu helpdesk (m.in. pomoc w weryfikowaniu zgłoszeń od Klientów),
  • współpraca z działem IT w tym definiowanie zmian i usprawnień w systemie.

Oferujemy

  • kartę Multisport,
  • lekcje angielskiego w godzinach pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę z młodymi, zdolnymi, otwartymi osobami, chętnymi do pomocy nowym pracownikom,
  • możliwość nauki i rozwoju,
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne,
  • biuro w ścisłym centrum miasta.

Wynagrodzenie podane w warunkach zatrudnienia jest wynagrodzeniem netto.Poznaj nasz zespół w zakładce O nas!

Wymagania stanowiska

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z obszarem kadr i płac,
  • znajomość Prawa Pracy,
  • doświadczenie w pracy z Klientem,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność komunikacji z ludźmi,
  • rzetelność i dokładność,
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • dobra organizacja pracy.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836