Specjalista ds. kadr i płac
  • Zgierz
Zgierz, Zgierz, Łódź Voivodeship, Polska
e-work HR Company Poland
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opis stanowiska:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy
  • Prowadzenie administracji personalnej, w tym akt osobowych oraz sporządzanie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • Sporządzanie raportów i deklaracji: ZUS, PIT, PFRON, GUS;
  • Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu pracowników, zaświadczeń Z-3, RP-7,
  • Rozliczanie czasu pracy a także prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich oraz ich prawidłowe rozliczanie,
  • Prowadzenie egzekucji komorniczych,Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, PIP, GUS, UP, PPK);

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Zaawansowana znajomość programu Płatnik, platformy PUE, GUS, PFRON oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel).
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Zatrudnienie na 6 miesięcy w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca od poniedziałku do piątku- rozpoczęcie pracy między 7:00, a 9:00 :)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie kolegów z zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV.

Skontaktujemy się i porozmawiamy o ofercie pracy.

  • Praca Zgierz
  • Zgierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678