Specjalista ds. kadr i legalizacji pracy cudzoziemców
  • Kępno
Kępno, Kępno, wielkopolskie, Polska
Adams Group
18. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym akt osobowych pracowników
  • Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców i przygotowywanie odpowiednich dokumentów
  • Sporządzanie zaświadczeń dotyczących stosunku pracy oraz innych dokumentów kadrowych.
  • Ewidencjonowanie czasu pracy – urlopy, zwolnienia lekarskie oraz inne formy absencji
  • Monitorowanie ważności badań lekarskich, szkoleń BHP oraz uprawnień pracowników
  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz przygotowywanie sprawozdań i rozliczeń
  • Wspieranie kadry managerskiej w kwestiach związanych z przepisami prawa pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz procesów związanych z legalizacją pracy cudzoziemców
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Skrupulatność i precyzja w prowadzeniu dokumentacji kadrowej
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, samodzielność, dokładność, dyskrecja oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
  • Znajomość programu Optima

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, oparte na umowie o pracę
  • Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem, w przyjaznej oraz wspierającej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pełne wsparcie techniczne
  • Dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, które zapewnia szeroki zakres ochrony
  • Dostęp do stołówki pracowniczej z różnorodnymi posiłkami
  • Możliwość udziału w programie poleceń – poleć znajomego do pracy i zyskaj 1000 zł netto!

  • Jeśli jesteś skrupulatny, doskonale zorganizowany, masz doświadczenie w obszarze kadr i lubisz pracę z dokumentacją – to idealna okazja dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu, rozwijaj swoje umiejętności i buduj karierę w dynamicznej firmie!

  • Praca Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584