Specjalista ds. kadr
  • Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski, Radzyń Podlaski, lubelskie, Polska
Dr Gerard Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Obecnie poszukujemy kandydatki/a na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie pełnej dokumentacji personalnej,
  • Wprowadzanie danych do systemu, nadzór nad ich poprawnością,
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich, szkoleń BHP oraz innych dokumentów pracowniczych,
  • Opracowywanie harmonogramów pracy,
  • Weryfikacja ewidencji czasu pracy, rozliczanie czasu pracy i nieobecności,
  • Obsługa kadrowa pracowników i współpracowników, (m.in. sporządzanie zaświadczeń, umów o pracę, świadectw pracy),
  • Współpraca z instytucjami administracyjnymi (m.in. ZUS, PUP, PIP, Sanepid itp.),
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne,
  • Obsługa PPK, ubezpieczeń na życie,
  • Nadzór nad zgodnością dokumentacji personalnej z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych,
  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel),
  • Entuzjazm i komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, samodzielność, dokładność, terminowość, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń w dynamicznej firmie.

  • Praca Radzyń Podlaski
  • Radzyń Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293