Specjalista ds. Kadr
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Klient portalu Praca.pl
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Międzynarodowa firma budowlana działająca na polskim i zagranicznym rynku, poszukuje do swojego zespołu:
Opis stanowiska
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracownika,
  • Bieżąca obsługa pracowników i koordynacja poprawności czasów,
  • Tworzenie teczek osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
  • Dbanie o terminowość oraz ciągłość badań medycyny pracy, szkoleń BHP, umów o pracę, dokumentów niezbędnych do oddelegowania pracownika do kraju wykonywania pracy,
  • Rozwiązywanie umów o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy oraz wykonywanie wszystkich czynności zwianych z wyrejestrowaniem z ubezpieczeń społecznych,
  • Tworzenie raportów oraz zestawień wskazujących na wykonywanie przez siebie czynności oraz ich rzetelność i poprawność.

Wymagania
  • Znajomość obsługi programu Płatnik, PUE oraz znajomość obsługi programów Kadrowych,
  • Znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Obsługa komputera i ekspercka umiejętność obsługi programów MS Office,
  • Wysokie umiejętności komunikatywność, asertywność oraz umiejętność znalezienia kompromisu w traconych sytuacjach,
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Doświadczenie w pracy w dziale Kadr lub Rekrutacji.

Mile widziane:

  • Znajomość przepisów dotyczących oddelegowania pracownika za granicę oraz zatrudnienia obcokrajowców,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy
  • Umowę o pracę oraz możliwość wieloletniej współpracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niekorporacyjną kulturę organizacyjną,
  • Dużą samodzielność na wykonywanym stanowisku i wpływ na rozwój firmy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584