Specjalista ds. kadr
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
AG - MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielna obsługa pracowników firmy w obszarze kadr i płac
  • Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Sporządzenie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS i PPK
  • Wprowadzanie i analizę danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami (ZUS, US, PIP)

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej
  • Praktyczna znajomość zagadnień płacowych, podatkowych, ubezpieczeniowych i prawa pracy
  • Znajomość Płatnika oraz mile widziana znajomość systemu Wapro Gang
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność

OFERUJEMY:
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku od 8 do 16
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Pracę w przyjemnej atmosferze

CV proszę przesyłać na adres : biuro@ag-mar.pl

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851