Specjalista ds. Jakości
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
DOZ S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dokumentacją związaną z Systemem Jakości, w tym przygotowywanie, aktualizacja i archiwizowanie dokumentów,
  • monitorowanie procesów objętych Dobrą Praktyką Dystrybucyjną pod kątem zgodności z procedurami i instrukcjami Systemu Jakości,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
  • udział w kontrolach doraźnych,
  • projektowanie i monitorowanie wykonania działań korygujących i zapobiegawczych,
  • sporządzanie dokumentacji związanej z kontrolą zmian,
  • kwalifikacja Hurtowni zgodnie z obowiązującymi standardami DPD.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość systemów zarządzania jakością w logistyce,
  • dobra znajomość wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, Prawa Farmaceutycznego.
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w logistyce),
  • znajomość narzędzi i metod pomocnych w analizie procesów i poprawie jakości, znajomość standardów jakościowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji opartych na faktach i danych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
  • zorientowanie na cel.

To oferujemy

  • ‍ Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić
  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, które zapewni poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim
  • Prywatną opiekę medyczną dzięki, której będziesz miał możliwość skonsultowania się ze specjalistami na trenie całego kraju
  • Akcje profilaktyczne dzięki którym chcemy zadbać o Twoje zdrowie!
  • ☕Pyszną kawę w miłym towarzystwie współpracowników
  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty
  • Karty sportowe dzięki którym zadbasz o swoje dobre samopoczucie
  • Udział w akcjach CSR, bo lubimy pomagać
  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • wyprawka dla dziecka
  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Etapy rekrutacji

  • Zapoznamy się z Twoim CV!
  • Zaprosimy Cię na spotkanie online
  • Poprosimy Cię o wykonanie testów dostosowanych do stanowiska
  • Zaprosimy Cię na spotkanie z potencjalnym Przełożonym

  • Praca Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087