Specjalista ds. Jakości Dostawców
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Creotech Instruments S.A.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem zakupów, stała współpraca i budowanie relacji z dostawcami;
  • Ocena dostawców, zarządzanie rejestrami kwalifikowanych dostawców;
  • Nadzór nad procesem magazynowania;
  • Przygotowanie i realizacja planów jakości dostaw;
  • Reklamacje do dostawców;
  • Dbanie o dokumentację dostaw: certyfikaty, świadectwa, raporty, kwalifikacje itd.
  • Uczestniczenie w tworzeniu standardów jakości w Organizacji;
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej w projektach (w dużej mierze w języku angielskim);
  • Udział w przeprowadzaniu analiz ryzyka;
  • Przeprowadzanie audytów procesów w Organizacji oraz dostawców;
  • Praca w zgodnie z wymogami normy ISO9001;
  • Bieżące wsparcie Działu Jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektronika, mechatronika, inżynieria jakości, inżynieria produkcji;
  • lub pokrewne);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny), w tym mile widziana znajomość słownictwa technicznego pozwalająca na sprawne czytanie i prowadzenie dokumentacji;
  • Dobra znajomość pakietu biurowego MS Office;
  • Skrupulatność, spostrzegawczość;
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, czytania rysunków technicznych;
  • Wysoka motywacja, nastawienie na zadania;
  • Umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o posiadane dane;
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność priorytetyzacji i organizacji własnej pracy.
  • Znajomość technik i narzędzi używanych w inżynierii i zapewnianiu jakości; w tym narzędzi statystycznych;
  • Doświadczenie w nadzorze jakości dostawców;
  • Doświadczenie audytora lub pełnomocnika systemu zarządzania;
  • Znajomość zagadnień inżynierii niezawodności;
  • Znajomość norm ISO 9001, 14001, 27001;
  • Znajomość zagadnień kontroli eksportu m.in. Ustawy o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa.

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu nowoczesnej, macierzowej organizacji z sektora kosmicznego;
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę pracy i styczność z najnowszymi technologiami;
  • Umowę o pracę, atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie;
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, zdrowie oraz Karta MultiSport);
  • Inwestowanie w rozwój pracownika (m.in. szkolenia, konferencje).

  • Praca Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116