Specjalista ds. Jakości Dostawców
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, dolnośląskie, Polska
Eldisy Polska Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia komunikacja z dostawcami i reprezentowanie Eldisy u dostawcy
  • analizowanie problemów we współpracy z dostawcami, szczególnie w obszarze zapewnienia jakości dostaw
  • reklamowanie wadliwych dostaw
  • nadzór terminowego opracowywanie reklamacji jakościowych przez dostawców za pomocą narzędzi jakościowych
  • raportowanie reklamacji dostaw i kosztów z tym związanych

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
  • dobra znajomość narzędzi jakościowych 8D, FMEA, Ishikawa, APQP
  • znajomość procesów zatwierdzenia części do produkcji wg. PPAP Ph4 oraz EMPB VDA
  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim- warunek konieczny
  • dobra znajomość wymagań klientów branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość pracy hybrydowej
  • system premiowy
  • dodatkowe świadczenia (m.in. karty sportowo-rekreacyjne Medicover Sport; dofinansowanie zakupu okularów; świadczenia świąteczne, świadczenia pieniężne z powodu ważnych okoliczności życiowych; ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe)
  • program rekomendacji pracowniczej, za polecenie pracownika do pracy oferujemy 1 800,00 zł
  • nagrody finansowe za doskonalenie i usprawnianie przedsiębiorstwa

  • Praca Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322