Specjalista ds. jakości (branża budowlana)
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Zadania:

- odpowiedzialność za obszar zapewnieniajakości w realizacji zadań zleconych firmie na budowie bloku C EC (nowa elektrociepłownia w Ostrołęce)

- przygotowywanie dokumentacji QA zgodnie z wytycznymi zamawiającego

- udział w spotkaniach koordynacyjnych ds. jakości z zamawiającym

- uzgodnienie formularzy, kompletacja pomiarów z prób odbiorczych poszczególnych zakresów (SSP, SDG, gaszenie)

- raportowanie/ aktualizacja statusów dla kierownictwa budowy (w tym dla potrzeb harmonogramu budowy)

Wymagania:

- doświadczenie w realizacji projektów związanych z budową obiektów przemysłowych

- doświadczenie zawodowe na stanowisku koordynującym procesy jakościowe na budowie

- mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferta:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

- mieszkanie pracownicze ( dla osób spoza regionu)

- benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta multisport

- premia roczna

  • Praca Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584