Specjalista ds. jakości
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Indykpol S.A.
1. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie przestrzegania norm, procedur i instrukcji systemowych, technologicznych i wydziałowych; w tym: weryfikacja zapisów
  • Współuczestniczenie w kontrolach i audytach zewnętrznych/ klientowskich
  • Kontrola procesów technologicznych
  • Ocena surowca, półproduktu i wyrobu końcowego oraz surowców uzupełniających i materiałów pomocniczych na zgodność ze specyfikacjami
  • Opiniowanie znakowania produktów na zgodność z obowiązującymi przepisami prawa w tym opiniowanie quidów na zgodność z przepisami rynku docelowego
  • Rozpatrywanie i analiza reklamacji, rejestracja zgłoszeń reklamacyjnych
  • Audyty wewnętrzne, kontrola i nadzór nad dokumentacją, udział w audytach zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - technologia żywności (preferowana specjalizacja: analiza i ocena jakości żywności, kontrola jakości lub technologia mięsa) lub pokrewne
  • Znajomość prawa żywnościowego (legislacja na poziomie krajowym i europejskim) w tym w szczególności przepisy dotyczące produkcji żywności pochodzenia zwierzęcego (pakiet higieniczny)
  • Znajomość systemów jakości, takich jak Standardy IFS/BRC
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją systemową HACCP
  • Certyfikat audytora wewnętrznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Precyzja w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Doświadczenie w branży spożywczej (mięsnej) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Odpowiedzialną pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodzin na preferencyjnych zasadach
  • Zdobycie cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w branży FMCG

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Olsztyn
  • Kontroler jakości Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. telekomunikacji Olsztyn
  • Specjalista ds. PR Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714