Specjalista ds. jakości
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowywaniu oraz aktualizacji dokumentacji systemu zarządzania jakością.
  • Nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych.
  • Opracowywanie specyfikacji produktów.
  • Uczestnictwo w audytach drugiej i trzeciej strony.
  • Udział w optymalizowaniu i rozwoju procesów kontroli jakości.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych.
  • Nadzór nad realizację zleceń po audytowych.
  • Gromadzenie i analiza danych jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności, bezpieczeństwo żywności, towaroznawstwo, gastronomia lub pokrewne.
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania jakością w przemyśle spożywczym.
  • Znajomość wymagań standardów zarządzania jakością (IFS, BRC).
  • Dobra organizacja pracy, sumienność i systematyczność.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1/B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, znaczącej pozycji na rynku
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Praca Płock
  • Kontroler jakości Płock
  • Specjalista ds. telekomunikacji Płock
  • Specjalista ds. PR Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690