Specjalista ds. jakości
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Śląskie, Polska
NORDFLAM
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w tworzeniu i aktualizacja dokumentacji w zakresie Własnego Systemu Zarządzania,
  • bieżące rozwiązywania problemów jakościowych,
  • inicjowanie i nadzorowanie działań korygujących, zapobiegawczych i doskonalących przy użyciu narzędzi jakościowych,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • organizacja i przeprowadzanie kontroli jakości - audity wyrobu, kontrola końcowa.
  • analiza niezgodności, inicjowanie i nadzorowanie działań,
  • wykonywanie zestawień i analiz związanych z reklamacjami.
  • realizacja wymagań specyficznych klientów w zakresie samoocen oraz jakości.

WYMAGANIA:
  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimalna znajomość narzędzi jakościowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę, w której możesz wykazać się samodzielnością, inicjatywą,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00,
  • prywatna opieka medyczna po okresie próbnym,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • możliwość przystąpienia do Medicover Sport.

  • Praca Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183