Specjalista ds. jakości
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, pomorskie, Polska
SEKO SPÓŁKA AKCYJNA
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

SEKO SPÓŁKA AKCYJNA - {{offer.position}

Lokalizacja
Chojnice
Pracodawca
Dodano
13.09.2024
Numer referencyjny
5035_3090

Opis stanowiska:

  • kontrola jakościowa surowca, materiałów przyjmowanych do zakładu,
  • kontrola wyprodukowanych półproduktów i wyrobów gotowych,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych, kontroli wewnętrznych,
  • nadzór nad bieżącą produkcją i warunkami magazynowania,
  • praca w systemach komputerowych firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności, towaroznawstwo, biotechnologia),
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • systematyczność, terminowość, dokładność, samodzielność,
  • dobra Znajomość MS Office,
  • otwartość i umiejętność współpracy,
  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i szerokich perspektywach,
  • możliwość wzbogacenia posiadanej wiedzy praktycznej i zdobycie doświadczenia,
  • kartę zniżkową do sklepu firmowego,
  • opłacany przez pracodawcę nr telefonu z 10 GB Internetu do użytku prywatnego.

Dołącz do zespołu firmy SEKO, która od ponad trzech dekad pozostaje niezmiennie na fali smaku, łącząc tradycję, innowacyjność i najwyższe standardy jakości. Nasza firma, rozwija się dynamicznie, oferując szeroki wachlarz produktów, które cieszą się uznaniem nie tylko na polskim rynku, ale także za granicą.

  • Praca Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567