Specjalista ds. Jakości
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, śląskie, Polska
Lentex S.A.
21. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową dla surowców i wyrobu gotowego.
  • Kontakt z dostawcą i klientem w zakresie jakości (bieżące problemy jakościowe oraz reklamacje).
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych, współpraca z innymi działami w celu analizy i weryfikacji reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Wykonywanie analizy przyczyn wystąpienia reklamacji, przeprowadzenie niezbędnych badań, czynności w celu jej wyjaśnienia, opracowywanie niezbędnej dokumentacji.
  • Wykonywanie raportów 8D w zespole interdyscyplinarnym.
  • Wystawianie alertów jakościowych w następstwie wystąpienia problemów jakościowych
  • Obsługa systemów wewnętrznych takich jak: system Laboratorium, BPCS, etykieciarka.
  • Przygotowanie próbek do wzorców jakościowych.
  • Wykonywanie analiz jakościowych, analizy niższych gatunków wyrobu.
  • Tworzenie specyfikacji technicznych.
  • Nadzorowanie towaru niezgodnego jakościowo.
  • Wykonywanie analiz stabilności procesu i analiz porównawczych.
  • Kontakt z zewnętrznymi laboratoriami i instytucjami w kwestiach badań surowców i wyrobów, nadzór, porównywania ofert i umawiania wizyt związanych z wzorcowaniem urządzeń pomiarowych
  • Wystawianie Certyfikatów Jakości dla wyrobu gotowego oraz dla rolek próbnych dla klienta.
  • Obsługa i uzupełnianie rejestru reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych i innych rejestrów obowiązujących w dziale.
  • Weryfikacja systemów wizyjnych dla trzech głównych linii produkcyjnych.
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz wsparcie działań w trakcie audytów zewnętrznych oraz certyfikujących.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników związanych z tematami jakościowymi (szkolenia dla nowych pracowników/ cykliczne szkolenia jakościowe).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie jakością, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria jakości i pokrewne).
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość, samodzielność, umiejętności analityczne.
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (Raport 8D, Plany kontroli, Ishikawa, 5WHY itp.).
  • Praktyczna znajomość filarów jakościowych (FMEA, MSA, SPC, PPAP, APQP).
  • Znajomość standardu IATF16494 oraz normy ISO 9001.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce akcyjnej;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udział w profesjonalnych szkoleniach;
  • Bogaty pakiet benefitów („wczasy pod gruszą”, dodatek świąteczny, imprezy dla całych rodzin, boiska i siłownia na terenie zakładu, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach itd.);
  • Dofinansowania do wypoczynku pracownika;
  • Imprezy i wycieczki dla całych rodzin;
  • Premie rekrutacyjne.

  • Praca Lubliniec
  • Lubliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544